„У СРЦУ МОЈЕ МАМЕ И МОЈЕ СРЦЕ КУЦА“ – ОБИЉЕЖИЛИ СМО МЕЂУНАРОДНИ ДАН ЖЕНА

Протекла седмица у нашој школи посвећена је мајкама, бакама, теткама, стринама и свим драгим женама у животима наших ученика.

Сва наша дјеца, од малих полазника вртића „Матко“ преко предшколаца па до оних најстаријих, одвојили су вријеме да учине Међународни дан жена, 8. март посебним за све особе женског пола.

Традиционално, као и сваке године, организовали смо осмомартовске приредбе, радионице са родитељима и радионице на којима су ученици самостално израђивали поклоне за своје маме или баке.

Сви ученици су се потрудили да и овогодишња прослава покаже најмилијим мајкама колико им у животу значи њихова љубав, заштита и подршка и да су спремни и сваки други дан, а не само Међународни дан жена показати колико им оне значе!

Драге наше мајке, СРЕЋАН ВАМ 8. МАРТ!