САРА МИШУРИЋ ПРВА НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Данас је одржано Општинско такмичење из српског језика за ученике седмог разреда. Ученица VII1 разреда Сара Мишурић је имала највећи број бродова и освојила је прво мјесто. Првим мјестом на Општинском такмичењу Сара је остварила пласман на Регионално такмичење за српског језика за ученике седмог разреда. Друго мјесто освојила је ученица Андреа Босић, а треће ученица Елена Тодорић из, обје из VII2 разреда.

Такмичење из српског језика почело је у 10.00 часова, а одржано је у складу са Упутством за реализацију општинског такмичења из православне вјеронауке. Ученице су припремале наставнице Жељена Ковачевић и Славојка Продановић.

Ученици Сари Мишурић и њеној наставници српског језика Жељени Ковачевић честитамо на постигнутом успјеху и желимо им много среће на Регионалном такмичењу.