МЗ ЦЕНТАР СТАНАРИ ПОКЛОНИЛА НОГОВОДИШЊЕ ПАКЕТИЋЕ УЧЕНИЦИМА ПРВОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ

Прије око четири мјесеца представници Општине Станари свечано су, уз пригодне поклоне, са учитељима и родитељима дочекали нову генерацију наших ученика. Са истим циљем, данас, неколико дана пред Нову годину посебну пажњу нашим најмлађим ученицима приредила је МЗ Центар Станари уручивањем новогодишњих пакетића за све ученике првог разреда у нашој школи.

Предсједник МЗ Центар Станари Младен Шљивић, начелник општине Станари Душан Панић, народни посланик Горан Јеринић и други представници МЗ Центар Станари и Општине Станари данас су у нашој школи обрадовали све ђаке – прваке. Посебну пажњу према ученицима у својој мјесној заједници показала је МЗ Церовица у којој је предсједник мјесне заједнице Здравко Јотић уручио пакетиће за 34 ученика подручног одјељења у Церовици.

Од самог оснивања Општине Станари брига о дјеци у нашој локалној заједници је заузела значајно мјесто на листи приоритета. У име Школе похваљујемо овај дивни гест преносећи им жеље ученика за успјех и срећу у Новој години.