ИВАН ЈЕРИНИЋ ДРУГИ НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

Наш ученик деветог разреда Иван Јеринић имао је једну веома испуњену, али прије свега успјешну седмицу. Ученици деветог разреда су иначе оптерећени разнразним обавезама пред крај основношколског образовања, на прекретници су у својим животима и разумљиво је да им је понекад тешко носити се са свим тим обавезама.

То апсолутно не важи за нашег Ивана.

Прије седам дана Иван је представљао школу на Републичком такмичењу из математике. Потом је услиједила пробна мала матура гдје је Иван поново остварио одличне резултате, а крај његове седмице је обиљежило Регионално такмичење из физике на коме постигао изузетан успјех – друго мјесто. Пред Ивана, пласман на ово такмичење остварио је и Сретен Шушковић. Честитамо Ивану, Сретену  и њиховој  наставници Горани Ружичић на одличном пласману на овом такмичењу.

Ивану и његовој наставници Горани желимо сви срећу на републичком такмичењу из физике.