УСПЈЕХ НАШИХ ГИМНАСТИЧАРА – ВЛАДО МАКСИМОВИЋ И АЛЕКСА ЈАЊИЛОВИЋ ПРВО И ДРУГО МЈЕСТО НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ГИМНАСТИКЕ

Регионално такмичење за ученике основних школа добојске регије из спортске гимнастике у програму Малих олимпијских игара Републике Српске организовано 2. марта 2020. године у фискултурној сали наше школе. Већ традиционално се на овом такмичењу дружимо у нашој школи, а ове године на такмичење из спортске гимнастике пријављен је рекордан број учесника – чак 98 ученика из десет основних школа добојске регије:

ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод

ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича

ЈУ ОШ „Десанка Максимовић“ Станари

ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој

ЈУ ОШ „Доситеј Обрадовић“ Добој

ЈУ ОШ „19. април“ Дервента

ЈУ ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Добој

ЈУ ОШ „Ђорђо Панзаловић“Осиња

ЈУ ОШ „Радоје Домановић“ Осјечани и

ЈУ ОШ „Ђура Јакшић“ Подновље

Након постројавања такмичара и интонирања химне такмичења, начелник општине Станари, Душан Панић, је поздравио све присутне и прогласио такмичење отвореним.

Нашу школу су ове године представљали Никола Радић, Владо Максимовић, Алекса Јањиловић, Борислав Тодорић, Јована Јосић, Валентина Лазић и Ана Поповић, сви ученици шестог разреда. Они су Школу представили у одличном свјетлу, али ипак су нас највише обрадовали Владо Максимовић и Алекса Јањиловић који су у категорији ученика од 6. до 9. разреда освојили прво и друго мјесто у дисциплини ПРЕСКОК. Овим резултатом настављамо низ добрих резултата на Регионалнм такмичењу из гимнастике.

Велике честитке свим нашим ученицима и њиховом наставнику Ненаду Пекељевићу на оствареним резултатима и желимо им много среће на Републичком такмичењу.

Надамо се да су сви такмичари провели угодан дан у нашој школи и у Станарима, а кићи понијели само добре утиске.

Честитамо свим побједницима такмичења и желимо им успјех на Републичком такмичењу.

Преглед ранг-листи по категоријама и дисциплинама:

 

Ученице од 1. до 5. разреда – дисциплина ПАРТЕР
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Драгана Башић ЈУ ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Добој
2. Теодора Миливојевић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
3. Софиа Панић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
Магдалена Јовић ЈУ ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Добој

 

Ученице од 6. до 9. разреда – дисциплина ПАРТЕР
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Матеа Видић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
2. Андреа Јеремић ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича
3. Вера Ковачевић ЈУ ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Добој

 

Ученици од 1. до 5. разреда – дисциплина ПАРТЕР
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Ведад Хаџикадунић ЈУ ОШ „Доситеј Обрадовић“ Добој
2. Ненад Дејановић ЈУ ОШ „Ђура Јакшић“ Подновље
3. Михајло Митровић ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича

 

Ученици од 6. до 9. разреда – дисциплина ПАРТЕР
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Урош Јовић ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича
2. Александар Митровић ЈУ ОШ „Ђура Јакшић“ Подновље
3. Марко Петровић ЈУ ОШ „Ђура Јакшић“ Подновље

 

Ученице од 1. до 5. разреда – дисциплина ПРЕСКОК
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Николина Букејловић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
2. Кристина Илић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
3. Милица Глигорић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој

 

Ученице од 6. до 9. разреда – дисциплина ПРЕСКОК
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Андреа Јеремић ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича
2. Софиа Лукић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
3. Кристина Ђурић ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича

 

Ученици од 1. до 5. разреда – дисциплина ПРЕСКОК
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Никола Петар Ђурић ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича
2. Бојан Бачић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
3. Зоран Зец ЈУ ОШ „Ђура Јакшић“ Подновље

 

Ученици од 6. до 9. разреда – дисциплина ПРЕСКОК
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Владо Максимовић ЈУ ОШ „Десанка Максимовић“ Станари
2. Алекса Јањиловић ЈУ ОШ „Десанка Максимовић“ Станари
3. Андреј Тадић ЈУ ОШ „Ђорђо Панзаловић“ Осиња
Огњен Ђурђић ЈУ ОШ „Ђура Јакшић“ Подновље

 

Ученице од 1. до 5. разреда – дисциплина ГРЕДА
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Теодора Миливојевић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
2. Магдалена Јовић ЈУ ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Добој
3. Софиа Панић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој

 

Ученице од 6. до 9. разреда – дисциплина ГРЕДА
ранг ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА
1. Вера Ковачевић ЈУ ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Добој
2. Матеа Видић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
3. Елена Топић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод