Свечани пријем ученика првог разреда

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Обавјештавају се ученици првог разреда и њихови родитељи да је свечани пријем ученика првог разреда заказан за четвртак, 01. септембар у 10.00 часова.
Окупљање ученика почиње у 9.30 часова. Сви ученици који крећу у први разред ће тај дан доћи у просторије централне школе у Станарима.
Том приликом ученицима ће бити подијељени и пригодни поклони.
Представници Општине ће ученицима поклонити школски прибор.
Представници ЕФТ РиТЕ Станари ће ученике обрадовати школским торбама, а Министарство просвјете и културе традиционално поклања уџбенике ученицима првог и другог разреда за ту школску годину.

Такође се обавјештавају сви ученици од другог до петог разреда наше школе да ће и они добити школски прибор за текућу годину који финансира Општина Станари.
Представници Општине ће у наредном периоду посјетити наше подручне школе како би ученицима од другог до петог разреда уручили ове вриједне поклоне.

У име свих наших ученика и њихових родитеља, ми се захваљујемо доказаним пријатељима школе – Општини Станари и компанији ЕФт РиТЕ Станари.