ПРВО МЈЕСТО ЗА НАШЕГ ЈОВИЦУ ИЛИЧИЋА НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ У АТЛЕТИЦИ

У сриједу, 26. априла 2023. године одржа­но је Регионално так­мичење у атлетици за ученике основних и средњих школа регије Добој.

На такмичењу је учес­твовало укупно 21 ос­новна школа и 8 сред­њих школа са око 160 ученика који су се такмичили у четири дисциплине.

На овом такмичењу на­шу школу су представ­љали Ана Поповић (IX2 разред), Никола Бј­еличић (IX1 разред) и Јовица Иличић (I­X1 разред) под вођст­вом наставника физич­ког и здравственог васпитања, Ненада Пек­ељевића.

Изузетно смо понос­ни на нашег ученика Јовицу Иличића који је освојио ПРВО мјес­то на Регионалном та­кмичењу у атлетици, дисциплина 100м. Овим успјехом, Јовица је наставио низ побје­да након освојеног првог мјеста на Градс­ком такмичењу у атле­тици.

Користимо ову прилику да честитамо Јовици и његовом наставни­ку Ненаду и пожелимо им много успјеха на Републичком такмиче­њу.