ПРИЗНАЊЕ CIVITAS-а „НАЈНАСТАВНИК“ ЗА НАШУ ОЛИВЕРУ НЕДИЋ

Прије три мјесеца CIVITAS је као одговор на обуставу традиционалног модела наставе због проглашења пандемије вируса COVID-19 покренуо циклус видео лекција и започео припрему различитих мултимедијалних садржаја за потребе online наставе грађанског образовања.

CIVITAS је одлучио да тим поводом додијели признања изврсности „НајНаставник“ која су ове године везана за резултате, иновативност и ауторство на мултимедијалним садржајима које су едукатори civitasa припремали за потребе online наставе, квалитет у online поучавању садржаја грађанског образовања и менторство колегама у припреми и прилагодби садржаја грађанског образовања за потребе online наставе.

Уз пет од раније познатих категорија за рано васпитање и образовање, разредну и предметну наставу грађанског образовања у основним школама,  школске програме грађанског образовања у средњим школама и универзитетских програма, ове године прихваћена је и нова категорија посебног признања за студенте – peer едукаторе.

Наставница Основне школе “Десанка Максимовић” из Станара и Основне школе “Свети Сава” Добој одлуком CIVITAS -а је постала добитник престижног признања “НајНаставник”, односно добитник посебног признања у реализацији предметне наставе грађанског образовања у основној школи.

Честитамо колегиници Недић и желимо јој још много успјеха!