ПРЕДСТАВНИЦИ Wiener ОСИГУРАЊА ДОНИРАЛИ ШКОЛСКИ ПРИБОР И МАТЕРИЈАЛ ЗА УЧЕНИКЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА

Данас су нашу школу посјетили  представници Wiener osiguranja,  Бранка Благојевић, Радиславка Драганић и Милена Никић. Госпође Благојевић, Никић и Драганић су посјетиле просторије нашег продуженог боравка и том приликом су ученике обрадовале  донацијом значајном донацијом школског прибора и материјала, потребног за одвијање наставног процеса у продуженом боравку.

Овим хуманим гестом , донатор „WIENER OSIGURANJE“, доказали су да циљано дјелују ослушкујући тренутне потребе, на добробит како ученика, тако и радника ове школе.

Изражавамо велику захвалност према овом осигурању, које је у протеклом периоду показало хуманост на дјелу, на радост свих нас.