НАШИ УЧЕНИЦИ ОСВОЈИЛИ ПЕТО МЈЕСТО НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ „ЋИРИЛИЦЕ, ЧЕДО МОЈЕ“

На Регионалном такмичењу „Ћирилице, чедо моје“ које је одржано 20. априла 2024. године у Пелагићеву екипа наше школе је освојила пето мјесто. Домаћин такмичења ове године била је ЈУ Основна школа „Васо Пелагић“.

Екипу наше школе чиниле су ученице: Анђела Јањић (VI2 разред), Катарина Стевановић (VII2 разред), Татјана Ђекић(VIII2 разред) и Катарина Рауковић(VIII2 разред).

Овим такмичењем обухваћена су четири наставна предмета: српски језик, историја, православна вјеронаука и музичка култура, а такмичење се реализује екипно. Сваку школу представљају четири ученика од 6. до 9. разреда.

На такмичењу је наступило укупно девет школа, а наше ученике су припремали наставници: Славојка Продановић (наставница српског језика), Дијана Видовић (наставница историје), Стефан Денда (наставник музичке културе) и Ненад Новић (вјероучитељ).

Ученицима и наставницима честитамо на добром резултату и истичемо задовољство јер су на достојан начин представили своју школу!