НАШЕ УЧЕНИЦЕ САЊА ЗРНИЋ И МАРИНА ЛАЗИЋ ОСВОЈИЛЕ ПРВО И ДРУГО МЈЕСТО НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ ЈЕЗИКА

На данас одржаном Регионалном такмичењу из руског језика у ЈУ Основној школи „Вук Караџић“ у Витковцима представници наше школе су постигли изузетан успјех.

Ученице Сања Зрнић и Марина Лазић су наставиле традицију успјеха наше школе на регији Добој освојивши прво и друго мјесто на овом такмичењу. Ученица Сања Зрнић је првим мјестом остварила директан пласман на републичко такмичење.

Поред  Сање и Марине нашу школу је на Регионалном такмичењу из руског језика представљао и ученик Александар Тодорић, а ученике је припремала наставница руског језика, мр Тамара Милутиновић.

Користимо ову прилику да похвалимо све наше представнике на овом такмичењу и њихову наставницу мр Тамару Милутиновић, a посебно честитамо побједници Сањи Зрнић.

Много среће на Републичком такмичењу!