ТАТЈАНА ЂЕКИЋ ОСВОЈИЛА ПРВО МЈЕСТО НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ВЈЕРОНАУКЕ СА МАКСИМАЛНИМ БРОЈЕМ БОДОВА

Данас је одржано Општинско такмичење из православне вјеронауке. Ученица VI разреда Татјана Ђекић имала је максималан број бродова (100 од могућих 100) чиме је освојила прво мјесто и пласирала се на епархијско такмичење. Друго мјесто освојила је ученица Катарина Рауковић са 95 бодова.

Такмичење из православне вјеронауке почело је у 10.00 часова, а одржано је у складу са Упутством за реализацију општинског такмичења из православне вјеронауке. Ученице је припремао вјероучитељ Жељко Павловић.

Ученици Татјани Ђекић и њеном наставнику православне вјеронауке Жељки Павловићу желимо много успјеха на епархијском такмичењу.