РАДИША ЗЕЛЕНКОВИЋ ПРВИ НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ ЈЕЗИКА!

У суботу, 13. марта 2021. године одржано је Регинално такмичење из руског језика. Због погоршане епидемиолошке ситуације сва овогодишња такмичења се реализују на даљину тако што ученици задатке који се доставе у школе у вријеме почетка такмичења рјешавају у својим школама.

Нашу школу су ове године представљали ученици деветог разреда Данијел Кезмић, Тихомир Квржић, Анастасија Суботић и Радиша ЗеленковићУченике је припремила наставница руског језика мр Тамара Милутиновић.

По завршетку такмичења са поносом можемо рећи да ћемо и ове године, иако у необичним условима, поново имати представника на Републичком нивоу такмичења. Ученик IX1 Радиша Зеленковић је освојио највећи број бодова на такмичењу и тако остварио директан пласман на највиши ниво такмичења.

Користимо ову прилику да похвалимо све наше представнике на овом такмичењу, а посебно побједника Радишу Зеленковића као и његову наставницу мр Тамару Милутиновић.

Желимо им много успјеха на Републичком такмичењу из руског језика.