МАЈКАМА СА ЉУБАВЉУ – СРЕЋАН ВАМ 8. МАРТ!

Данас је у нашој школи обиљежен Међународни дан жена, 8. март. Наши ђаци, свечано обучени са каранфилима у рукама данас су смјешком, поклончићем и цвјетићем обрадовали своје маме, баке, тетке, стрине, ујне, а највише су обрадовали своје учитељице.

У свим нашим школама правиле су се честитке, рецитовале пјесмице и плесало се у част најдражих жена у животу.

Данашњи дан смо посветили и разговору о равноправности жена и мушкараца у данашњем друштву са ученицима старијих разреда, а млађи су својим честиткама и поклонима који су израђени у школи обрадовали своје мајке код куће.

Иако без традиционалне приредбе за маме у нашим школама, сви ученици су се потрудили да и овогодишња прослава покаже најмилијим мајкама колико им у животу значи њихова љубав, заштита и подршка и да су спремни и сваки други дан, а не само данашњи показати колико им оне значе!

Драге наше мајке, СРЕЋАН ВАМ 8. МАРТ!