ПРВИ ДАН ЈЕСЕНИ ОБИЉЕЖЕН У ПО ЦВРТКОВЦИ

Јесен се у нашу школу ушуњала тихо и непримјетно. Киша, хладнији дани, али и сва раскош јесени су нас само одједном изненадили и схватили смо да је љето прошло, а стигла нам је златна јесен.

Другари из подручне школе у Цвртковцима су ове године одлучили дочекати ово годишње доба на другачији начин. Вриједне и креативне ручице наших ђака су своју школу украсили најљепшом јесењом причом. Под будним оком својих учитеља Неде, Сузане и Данијеле, школа у Цвртковцима је украшена јесењим плодовима, а прозори и зидови школе мотивима овог раскошног годишњег доба.

Позивамо вас да погледате фотографије активности које су реализоване у ПО Цвртковци поводом првог дана јесени и похваљујемо креативност и рад наших другара и њихових учитеља.