АЛЕКСА ЈАЊИЛОВИЋ ОСВОЈИО ДРУГО МЈЕСТО НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ГИМНАСТИКЕ

Наш ученик Алекса Јањиловић освојио је друго мјесто на Регионалном такмичењу

у спортској гимнастици (дисциплина „Прескок), које је проведено према програму Малих олимпијских игара Републике Српске.

Такмичење је одржано 18. марта 2022. године у Добоју, а домаћин је била ЈУ Основна школа „Вук Стефановић Караџић“ Добој. Након доласка свих учесника, а прије почетка Такмичења одржан је састанак представника екипа са директором школе Љубишом Благојевићем, судијама за спортску гимнастику и осталим учесницима у организацији такмичења.  Потом је услиједило поздрављање химне Малих олимпијских игара Републике Српске, као и обраћање директора школе који је такмичење прогласио отвореним. На такмичењу је учествовало око 100 ученика, а нашу школу су представљали Ана Поповић, Алекса Јањиловић, Владо Максимовић, Борислав Тодорић, Кристиан Лазић и Александар Бакајим. Ученике је припремао Ненад Пекељевић, професор физичког и здравственог васпитања.

Овим путем честитамо Алекси и наставнику Ненаду и желимо им срећу и успјех на предстојећем републичком такмичењу.