Завршена изградња нових садржаја за рекреацију – улични тренинг (Street workout)

У првим данима љета, а захваљујући Јавној установи „Спортско – туристичка организација општине Станари“, наша школе добила је нове садржаје за рекреацију – улични тренинг (Street workout).

Идеја за изградњу овог корисног садржаја настала је као резултат рада Савјета ученика. Да бисмо реализовали иницијативу наших ученика приступили смо тражењу партнера који би био заинтересован за финансирање изградње. Бригу и разумијевање за школску проблематику, жеље ученика и спортске активности , на велику радост наших ученика, показала је Јавна установа „Спортско – туристичка организација општине Станари“, која је у потпуности финансирала изградњу.

sdr

Овом приликом захваљујемо се Јавној установи „Спортско – туристичка организација општине Станари“, а ученике, омладину и госте позивамо да користе могућности уличног тренинга чувајући себе, једни друге и имовину школе.