УЧЕНИЦИ ОСМОГ РАЗРЕДА И НАСТАВНИЦА ОЛИВЕРА НЕДИЋ УЧЕСНИЦИ У МЕЂУНАРОДНОМ ПРОЈЕКТУ

Основна школа „Милан Илић Чича” из Аранђеловца у Србији била је домаћин трибине у оквиру међународног пројекта „Магична интеркултурална мрежа пријатељства“ у којем је учествовала и наша школа. Ученици VIII2 са наставницом Оливером Недић реализовали су свих седам задатака на тему стереотипа и предрасуда, а свој рад су представили на дводневној трибини у Аранђеловцу. Током пројекта ученици су развили знања и вјештине које су им потребне у оквиру образовања за 21. вијек али што је још важније, својим креативним идејама и радом дали су допринос трећем модулу овог великог међународног пројекта у којем учествује преко 70 земаља свијета.
Рад VIII2 и наше школе на трибини у Аранђеловцу представили су ученици Бојана Продановић, Станко Гојић и Сретен Ђекић.
Наставница Оливера Недић је национални координатор овог пројекта и са ученицима наше школе наставиће радити и у четвртом модулу, у који ће бити укључен велики број ученика и наставника.