УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ УЧЕСНИЦИ СВЕЧАНЕ АКАДЕМИЈЕ ПОВОДОМ ДАНА РЕПУБЛИКЕ

Дан Републике Српске се сваке године обиљежава 9. јануара. Ове године се обиљежава 32. године постојања Српске и тим поводом је у сриједу, 10. јануара са почетком у 12.00 часова у Центру за културу Општине Станари одржана Свечана академија.

Поносни смо јер смо и ове године као школа учествовали у обиљежавању Дана Републике Српске. Укупно 26 ученика од другог до деветог разреда наше школе је учестовало у програму академије.

За наступ на Свечаној академији ученике је припремала Жељка Дамјановић, професор српског језика и књижевности.

Користимо ову прилику да се захвалимо Центру за културу за сарадњу на још једној заједничкој активности и професорици Жељки Дамјановић која је наше ученике припремила за овакав јавни наступ.