УЧЕНИЦИ ИЗ БРЕСТОВА НАЈБОЉИ НА ОПШТИНИ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Ученици Кристина Малетић и Јован Зоран из ПО Брестово Доње са 77 освојених бодова побједници су Општинског такмчиења из српског језика и језичке културе које је одржано данас у школи у Станарима. Друго мјесто освојила је ученица Теодора Дамјановић (71 бод), а треће мјесто са освојених 68 бодова подијелили су Јовица Иличић и Никола Радић.

Ученике су припремали наставници Славко Ђурић и мр Славојка Продановић.

Такмичење је почело у 10.00 часова. Предсједник комисије за преглед радова била је наставница Жељена Ковачевић. Током такмичења ученици и наставници су се придржавали мјера и препорука Института за јавно здравство Републике Српске. Изузетно добри резултати које су ученици постиглипоказали су да је рад ученика и наставника био успјешан и током пандемије.

Побједницима и њиховом наставнику Славку Ђурићу честитамо и желимо срећу и успјех на регионалном такмичењу.