У НАШОЈ ШКОЛИ УПРИЛИЧЕН ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА ПРИПАДНИКА ПОЛИЦИЈЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Поводом обиљежавања Дана полиције Републике Српске и 30 година постојања и рада Министарства унутрашњих послова Републике Српске, полицијски сужбеници Полицијске управе Добој су у петак, 1. априла 2022. године организовали Дан отворених врата за ученике наше школе.

Ученици првог, другог, трећег, седмог и деветог разреда су на школском полигону имали прилику да поразговарају са припадницима полиције о њиховом занимању и средствима које користе у свакодневном раду.

Полицијски службеници су наше ученике, у складу са њиховим узрастом, упознали са начинима и методама полицијског дјеловања, као и са материјално-техничким средствима која се користе током обављања редовних полицијских задатака.