ТЕОДОРА СТОКИЋ ПОБЈЕДНИК ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

На данас одржаном Општинском такмичењу из српског језика за седми разред наступило је укупно пет ученика наше школе. Ученике су припремали наставници српског језика Жељена Ковачевић, Славојка Продановић и Славко Ђурић.

Такмичење је почело у 10 часова и провердено је у складу са Стручним упутством о организовању такмичења и смотри ученика основних и средњих школа Републике Српске за 2023/24. школску годину.

Израда задатака трајала је 90 минута, а потом је извршен преглед радова. Након проглашења званичних резултата прво мјесто освојила је Теодора Стокић са освојеним 91 бодом, други је био Немања Пеулић који је имао 83 бода, а трећа Катарина Стевановић са 69 бодова.

Одличан резултат Теодоре Стокић нам даје наду у успјех на регионалном такмичењу које ће бити одржано 13. априла у Основној школи „Сутјеска“ Модрича.

Честитамо Теодори и наставници Жељени на успјеху и желимо им много среће у наставку такмичења!