Родитељи као ученици – сарадња са родитељима ученика другог разреда

Нема посла који је богатији, занимљивији и узбудљивији од учествовања у нечијем одрастању.Поред редовне сарадње родитеља и школе, у виду родитељских и индивидуалних састанака, наша школа омогућава учествовање родитеља на часовима редовне наставе и ваннаставних активности ученика. Овог пута дио ове занимљиве сарадње били су ученици другог разреда и њихови родитељи. Кроз ликовну радионицу, удруженом маштом и креативношћу, направили су дивне „Чудесне ћилиме“. Није лоше вратити се поново у школске клупе и дати најбољи дио себе онима који нам највише значе. На крају ове радионице, осмијех на лицима ученика али и родитеља, нам је рекао колико им је било лијепо на овом заједничком часу и да желе поновити ово дружење, сарадњу и искуство.

imag3474

imag3470