Реновирање школског игралишта у ПО Драгаловци

Још једном се показала успјешна сарадња између ЕФТ компаније и наше школе. Обилазећи постројења термоелектране, представницима ове групације пажњу су привукла разиграна дјеца на школском терену који није изгледао најбоље. Имајући у виду колико је сигурност дјеце, прије свега, битна навратили су у подручну школу у Драгаловцима и предложили свој ангажман у реновирању игралишта. Већ сљедећи дан радови су отпочели.

share2016-05-19-b0cbe7338f8Ишчекивање заштитне мреже која треба да задржи лопту на терену, фудбалских голова и кошева за кошарку видјело се у нестрпљивом погледу ученика. Водећи рачуна о безбједности дјеце радови нису дуго трајали. На опште одушевљење како ученика и учитеља, тако и мјештана ова подручна школа је добила старо игралиште у прелијепом новом руху. Да би игра била потпуна ученике су 19. маја поново посјетили представници ЕФТ доносећи им већи број лопти. Том приликом предeft2ставници компаније ЕФТ Ивица Јаковљевић и Златан Матко су ученицима који су били најуспјешнији на такмичењима уручили награде у виду новчаног бона. Ове године награђени су ученици Милица Петрушић, Николина Кузмановић, Игор Слијепчевић, Александар Гаврић и Дејан Стевановић за изузетне резултате постигнуте на регионалним такмичењима из математике, руског језика и спорстке гимнастике. Ученици су им се захвалили на свој једниствен начин заједничком игром и захваланицом коју су сами написали.