ОГЊЕН БАЈИЋ ОСВОЈИО ПРВО МЈЕСТО НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ШАХУ

Дана, 31. јануара 2024. године у нашој школи је одржано пето школско и општинско такмичење у шаху.

Такмичењу је приступило 18 ученика наше школе. Најмлађа учесница такмичења била је ученица другог разреда Теодора Тодорић.

Такмичење је почело у 8 часова, а такмичарску комисију су чинили Славојка Продановић, Слађана Марић и Синиша Марјановић.

Прво мјесто освојио је Огњен Бајић, ученик IX2 разреда

Друго мјесто припало је Матеју Тодорићу, ученику 72, а треће мјесто је изборио Радован Савић, ученик 62 разреда.

Велику захвалност за помоћ у организацији данашњег такмичења дугујемо Јавној установи Спортско-туристичкој организацији општине Станари која је за побједнике обезбиједила пригодне награде као и храну и сокове за све учеснике.

Овом приликом захваљујемо се ЈУ Спортско-туристичкој организацији општине Станари на помоћи у организацији такмичења и наставници Славојки која води шаховску секцију у нашој школи, а Огњену Бајићу честитамо на освојеном првом мјесту и њему и његовим другарима желимо много среће на Регионалном такмичењу у шаху.