ОБАВЈЕШТЕЊЕ  – ПРИЈАВА ДЈЕЦЕ ДОРАСЛЕ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Поштовани родитељи ,

Обавјештавамо Вас да ће се пријава дјеце дорасле за упис у први разред од ове године вршити електронски, путем јавног портала https://eupis.skolers.org. Пријава на систем је веома једноставна и подразумијева унос обавезних података о вашем дјетету и вама а затим потврду (чекирање) опције да се подаци могу користити у сврху уписа дјетета у школу. Пријаве је потребно извршити у периоду од 1.2.2023. до 15.3.2023. године. Ако приликом пријаве вашег дјетета наиђете на неке нејасноће, помоћ при регистрацији можете добити на сљедеће бројеве телефона:

053 290 026, 065 988 599 или 066 674 467.

По истеку периода регистрације, школа ће  креирати распоред тестирања (процјене зрелости дјеце за упис у школу), информисати родитеље о терминима те обавити упис дјеце у први разред. Уколико родитељи из неког разлога не желе извршити пријаву дјеце за упис у први разред на овај начин, молимо да се у наведеном термину у канцеларију педагога доставе потребну документацију за упис дјеце (извод из матичне књиге рођених и потврда о пребивалишту).