OТАЦ РАДЕ ТАНАЦКОВИЋ ОДРЖАО УГЛЕДНИ ЧАС ПРАВОСЛАВНЕ ВЈЕРОНАУКЕ У ПЕТОМ РАЗРЕДУ

У сриједу, 30. октобра 2019. године у Спомен-храму Васкрсења Господа Исуса Христа у Станарима наш вјероучитељ, отац Раде Танацковић је одржао угледни час православне вјеронауке у петом разреду (централне школа). Наставну јединицу Свете сасуде и одежде отац Раде Танацковић је реализовао у присуству чланова припадајућег стручног актива наставника, директора, помоћника директора, педагога и логопеда.

Израженом очигледношћу у настави кроз јасне и пригодне демонстрације изведене у циљу стицања знања, наставник је ученицима приредио наставну јединицу на занимљив и ефикасан начин. Овакав вид наставе се кроз праксу показао изузетно добрим, а мјесто и начин реализације, припремљеност и домишљатост наставника омогућили су да час буде изузетно успјешан представљајући добар примјер унапређења наставног процеса у нашој школи. Стога се надамо да ће наш колега, отац Раде Танацковић, на корист и срећу наших ђака и Школе, и убудуће организовати овакав вид квалитетне наставе.