ОДЛИЧНО ТРЕЋЕ МЈЕСТО ЗА САРУ МИШУРИЋ НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

На данас одржаном Регионалном такмичењу из српског  језика у ЈУ Основној школи „Доситеј Обрадовић“ у Добоју представница наше школе, ученица VII1 разреда, Сара Мишурић је постигла изузетан успјех освојивши треће мјесто. Ученицу је за такмичење припремала њена наставница српског језика, а уједно и разредница Жељена Ковачевић.

Регионално такмичење из српског језика за основне школе регије Добој је започело у 10.00 часова. Наша Сара се данас такмичила у конкуренцији од 20 ученика седмог разреда основих школа добојске регије и остварила резултат од високих 88 бодова и тиме заузела треће мјесто.

Користимо ову прилику да похвалимо труд и рад наше ученице Саре Мишурић и њене наставнице Жељене Ковачевић и честитамо им на овом успјеху.

Желимо им много среће на будућим такмичењима!