ОДЛИЧНО ТРЕЋЕ МЈЕСТО ЗА НАШУ ТЕОДОРУ СТОКИЋ НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

На Регионалном такмичењу из српског језика одржаном 13. априла 2024. године у ЈУ Основној школи „Сутјеска“ Модричa представница наше школе, ученица VII1 разреда, Теодора Стокић је постигла изузетан успјех освојивши треће мјесто. Ученицу је за такмичење припремала њена наставница српског језика, Жељена Ковачевић.

Регионално такмичење из српског језика за основне школе регије Добој је започело у 10.00 часова. Наша Теодора се данас такмичила у конкуренцији од 14 ученика седмог разреда основих школа добојске регије и заузела одлично треће мјесто.

Теодора и њена наставница Жељена су се од почетка ове школске године, вриједно спремале за ово такмичење и стога користимо ову прилику да похвалимо њихов труд и рад и честитамо им на овом успјеху. Надамо се да ће Теодора и убудуће бити успјешна на такмичењима и на тај начин представљати нашу школу у најљепшем свјетлу.

Теодори и њеној наставници Жељи желимо много среће на свим будућим такмичењима!