ОБАВЈЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

Сви родитељи дјеце дорасле за упис у први разред у школској 2021/2022. години пријаву дјеце за упис у школу врше  позивом на бројеве телефона: 065 988 599 и 066 674 467 од 17.3. до 26.3.2021. године у термину од 8.00 до 13.00 сати.

Пријаву можете извршити и на e-mail: os118.pedagog@skolers.org.

Приликом пријаве потребно је доставити сљедеће податке:

• име, име једног родитеља и презиме дјетета;
  • ЈМБГ
  • адресу
  • контакт телефон.

У  први разред уписују се дјеца која закључно са 31. августом текуће године навршавају шест година. На захтјев родитеља, у први разред могу бити уписана и дјеца која до краја текуће године навршавају шест година уколико комисија за упис дјеце у први разред процијени да је дијете спремно за полазак у школу. У први разред уписује се и дијете старије од шест година које због болести или других разлога није било уписано у школу.

Потребну документацију (љекарско увјерење издато од надлежне здравствене установе којим се процјењује здравствена способност дјетета за полазак у школу, извод из матичне књиге рођених, потврда о мјесту пребивалишта) ћете доставити у школу приликом доласка на процјену зрелости за упис у школу (тестирање дјеце).