Регионално такмичење из спортске гимнастике

Наша школа је трећу годину за редом имала част да угости једно од интересантнијих такмичења, регионално такмичење у спортској гимнастици за основне школе регије Добој, у програму Малих Олимпијских Игара у Републици Српској.
Такмичење је одржано 4. маја у фискултурној сали наше школе са почетком у 10 часова.

-----------2
Сви учесници су се у угодној атмосфери, уз пригодну музику, загријали и након што је директор школе, Александар Ристић, прогласио такмичење отвореним, парада егзибиција ученика и ученица основних школа регије Добој у спортској гимнастици је започела. Најинтересантнији од свих су били најмлађи учесници такмичења.
Ученици су се такмичили у три категорије: прескок, партер и греда одвојено за дјевојчице и дјечаке.

Науспјешнији по категоријама су следећи ученици:gimnastika

Нашу школу су најуспјешније представљали Дејан Стевановић, ученик шестог разреда, Игор Слијепчевић, ученик осмог разреда и Александар Гаврић, ученик деветог разред. Овом приликом се захваљујемо њима и њиховом наставнику Ненаду Пекељевићу на уложеном труду.
Побједницима честитамо на оствареном резултату и желимо да на што бољи начин на републичком финалу представљају своје школе, општине и регију Добој из које долазе!