НИКОЉДАН У ПОДРУЧНОМ ОДЈЕЉЕЊУ ТЕДИН ХАН

У уторак, 19. децембра 2023. године, на дан када се празнује Свети отац Никола, у нашој подручној школи у Тедином Хану све је било у знаку овога празника.

Ученици од првог до петог разреда ове школе са својим учитељицама Загорком Топрек Бјелошевић и Саидом Јахић припремили су мали програм који је у потпуности био посвећен овом свецу. У самом програму учествовао је и вјероучитељ Ненад Новић који је ученике додатно развеселио свирајући на хармоници свима добро познате пјесмице.

Надамо се да ће овај школски дан, посвећен Светом Николи, нашим ученицима остати у лијепом сјећању и да ће и у будућности наставити да његују традицију и чувају вјеру. Захваљујемо се учитељицама Заги и Саиди као и вјероучитељу Ненаду на њиховом посвећеном раду у нашој школи.