ЂОРЂЕ СМИЉАНИЋ ПОБЈЕДНИК ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИНФОРМАТИКЕ

Дана 9. марта 2024. године у нашој школи одржано је Општинско такмичење из информатике. Такмичење је одржано у складу са Стручним упутством о организовању такмичења и смотри ученика основних и средњих школа Републике Српске за школску 2023/24. годину.

На самом почетку такмичења ученицима се обратио наставник информатике Далибор Јелић.

Рјешавање задатака почело је у 10.00 часова. Предвиђено вријеме за израду задатака је 120 минута. Након израде задатак и завршетка рада комисија и прегледа такмичарских радова, проглашен и побједник Општинског такмичења. Ове године то је Ђорђе Смиљанић, ученик IX2 разреда док је друго мјесто освојила Сара Мишурић, ученица IX1 разреда.

Честитамо побједнику такмичења Ђорђу Смиљанићу и захваљујемо се наставницима информатике Далибору Јелићу и Николи Малчићу на успјешној реализацији такмичења из информатике.