Прваци на Регионалном такмичењу у области „Познавања покрета Црвеног крста“

Наша школа је је 4. новембра имала задовољство да угости представнике свих Општинских организација Црвеног крста регије Добој као и учеснике такмичења, ученике осам основних школа на 16. Регионалном такмичењу из познавања покрета Црвеног крста.
Такмичење је почело у 12.00 часова, а завршено је у 14.15 часова. Осам екипа по три ученика су узеле учешће у такмичењу које је организовала Општинска организација Црвеног крста Станари у сарадњи са нашом школом.

040Такмичари

На такмичењу су учествовале:

ЈУ ОШ „Свети Сава“ Какмуж
ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Теслић
ЈУ ОШ „Сутјеска“ Модрича
ЈУ ОШ „Ђорђо Панзаловић“ Осиња
ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
ЈУ ОШ „Милан Ракић“ Руданка
ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Вукосавље и
ОШ „Десанка Максимовић“ Станари.

Нашу школу су представљали ученица осмог разреда Марина Павловић и ученици деветог разреда Миро Зоран и Дејан Радић предвођени наставницом која води секцију Црвеног крста у нашој школи, Биљаном Перић.

Чланови комисије

У изузетно напетом такмичењу и након два разигравања, наши ученици су заузели прво мјесто и тиме су се пласирали на Републичко такмичење из познавања покрета Црвеног крста.
Ми им овом приликом честитамо и желимо много успјеха на Републичком такмичењу.

Ранг листа најбољих  екипа по завршетку такмичења изгледа овако:

1. мјесто ОШ „Десанка Максимовић“ Станари
2. мјесто ЈУ ОШ „Свети Сава“ Какмуж