УЧЕНИЦИ VII РАЗРЕДА ПОСЈЕТИЛИ ИЗЛОЖБУ О МИЛЕВИ МАРИЋ АЈНШТАЈН

У сриједу, 25. маја 2022. године ученици седмог разреда су са наставницима Николом Малчићем и Слободаном Ристићем посјетили изложбу о Милеви Марић Ајнштајн у станарском Центру за културу.

Изложбу је приредио Савез иноватора Републике Српске, а постављена на 28 банера на којима је илустрован живот, рад и судбина Милеве Марић Ајнштајн.

Током посјете ученици су пажљиво прегледали презентације на банерима, а наставници су радо одговарали на питања ученика. Овакве прилике дају могућност да се код ученика пробуди додатни интерес за науку или одређено научно поље. Захвални смо Центру за културу на овој и другим бројним изложбама, књижевним вечерима, представама и осталим културним, умјетничким и образовним садржајима који су припремљени и реализовани за наше ученике и јавност.